Nástěnka – diskuze

brevnovan03-04-2013-1
Zde uvítám připomínky a návrhy na rozvoj těchto stránek. Stejně je tak zde prostor pro vzkazy či diskuzi na témata související se časopisem či Břevnovem.

Vytvoření příspěvku (ve formě komentáře) není podmíněn žádnou registrací, pouze prosím o vyplnění Vašeho jména či přezdívky a emailové adresy.

Pokud se toto místo stane rejdištěm vulgarit a spamů, vyhrazuji si právo přístup omezit, či zrušit. Což je myslím pochopitelné všemi a ku prospěchu věci.

2 komentáře u „Nástěnka – diskuze

  1. Zdeněk Dvorský

    Vážení, prosím zda nemáte přístup v historii státního statku Spiritka kdy někdy kolem roku 1951 až 19522 zde vypukl požár, na který jsem jako dítě koukal z kočárku a nyní by mě zajímalo, zda si na dobu tohoto požáru ještě nějaký pamětník pamatuje.Dále by mě zajímalo jak jsou využívány prostory jeskyně pod součaným hotelem Spiritka, kam jsme jako děti rádi chodily na výpravy 🙂 Děkuji s pozdravem Dvorský

  2. Pavel Štěpán

    Dobrý den,
    Chtěl jsem se zeptat na osudy rodiny Štěpánových v Břevnově. Zda někdo nezná Ivanu Štěpánovou, bydleli v ulici Kopeckého 39 v létech 1938 – 1995? Ocenil bych i fota a pod.. Děkuji,
    Pavel Štěpán – syn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*